O kancelarii rzeczoznawcy majątkowego

Uprawniony rzeczoznawca majątkowy z Lublina sporządzający operaty szacunkowe w Lublinie i wykonujący wycenę nieruchomości w Lublinie

Marcin Kaźmierski

Email:

wycenakazmierski@gmail.com

Phone:

667-023-485

Rzeczoznawca Majątkowy

Dzień dobry,

Witam Państwa serdecznie na stronie internetowej mojej kancelarii zajmującej się wyceną nieruchomości w Lublinie świadczącej usługi w zakresie szacowania wartości nieruchomości w rozumieniu ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Mam na imię Marcin Kaźmierski i jestem rzeczoznawcą majątkowym w Lublinie. Posiadam uprawnienia zawodowe numer 7831 z zakresu szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii. Decyzją Prezesa Sądu Okręgowego w Radomiu zostałem ustanowiony biegłym sądowym przy Sadzie Okręgowym w Radomiu z zakresu szacowania wartości nieruchomości, a także maszyn i urządzeń trwale związanych z nieruchomością. Jestem również członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Lublinie.

Jestem absolwentem studiów pierwszego stopnia kierunku geodezja i kartografia oraz studiów drugiego stopnia kierunku gospodarka przestrzenna. Swoje pierwsze kroki na rynku nieruchomości stawiałem jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, co pozwoliło mi rozwinąć moją pasję do rynku nieruchomości oraz nauczyło mnie odpowiedzialności i indywidualnego podejścia do klienta.

To ja odpowiadam za przyjęcie zlecenia i podpisanie umowy, oraz za pełny proces wyceny nieruchomości, aż do wydania operatu szacunkowego.

Tworzę również treści na bloga, skierowane zarówno dla naszych klientów, nie mających na codzień styczności z wyceną nieruchomości, kandydatów na rzeczoznawców majątkowych jak i innych kolegów i koleżanek zajmujących się wyceną nieruchomości.

Jestem osobą pełną pasji do tego co robi, wykonującą swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Wszystkie zlecenia wyceny nieruchomości rozpatruję indywidualnie, stawiając rzetelność i profesjonalizm na pierwszym miejscu. Każdy operat szacunkowy obarczam tajemnicą zawodową kierując się etyką zawodową Rzeczoznawcy Majątkowego.

Prywatnie jestem osobą pełną energii. Uwielbiam grę na gitarze i tworzenie muzyki, kino, oraz sport, w szczególności jazdę konną.

Zapraszam do współpracy,

mgr inż. Marcin Kaźmierski

Edukacja

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

2015 - 2019

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

2019 - 2021

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie

2019 - 2020